Sporjoy Bilişim Yazılım ve Reklam Tic. Ltd.Şti


Müşteri ve site kullanıcılarına ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama hususuna özel bir önem ve dikkat göstermektedir. Bu husus şirketimizin bu konudaki hassasiyetinin gereği olmasının yanı sıra, ilgili yasal mevzuat uyarınca da yasal yükümlülüğümüzdür.

Web sitemizin ziyaret edilmesi sırasında otomatik olan veya olmayan yöntemlerle kaydettiğimiz ve elektronik olarak bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, taleplerinizin yerine getirilmesini temin edebilmek ve ayrıcaSPORJOY olarak size daha iyi hizmet sunmak amacıyla kullanılabilecektir. Ayrıca SPORJOY, Gizlilik Politikası hükümleri doğrultusunda kişisel verilerinizin korunması ve güvenliği ile ilgili gösterilmesi gereken dikkat ve özeni sağlamaktadır.

Müşterilerimize ait kişisel veriler dâhil tüm bilgiler, müşteri ve site kullanıcılarının onayı olmaksızın ilgili yasal mevzuat hükümlerinin öngördüğü biçimde bu bilgilere erişme yetkisi olan yasal kurumlar ve yetkililer hariç olmak üzere üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

Şirketimiz, destek hizmeti aldığı kuruluşların SPORJOY gizlilik standartlarına ve şartlarına riayet etmelerini sağlamaktadır.

Bu doğrultuda; şirketler, site kullanıcıları ve müşterilerimize ilişkin tüm bilgilerin yetkisiz erişimlerden, hatalı kullanım ve değişikliklerden, bozulma ve yok edilmek tehlikelerinden korunması; bilginin gizliliğinin, bütünlüğünün ve kullanılabilirliğinin sağlanması temel yaklaşımımızdır.

Bu politikada yer verilen taahhütler, bu web sitesinde ve şirketimizin diğer kanalları aracılığıyla paylaşılan bilgiler için geçerli olup bu sitede linki verilen web sitelerinde ve diğer web sitelerinde ziyaret edilen web sitelerinin gizlilik ilkeleri, etik ilkeleri ve kullanım şartları geçerli olup bu sitelerde uğranabilecek maddi/manevi kayıplardan SPORJOY sorumlu değildir.

Şahsi bilgilerinizi (adres, telefon, düğün tarihi, e-posta adresi,ID vb.) şirketimiz ile paylaşmanız hâlinde söz konusu bilgiler sadece talep ettiğiniz hizmetin sunulması, değişiklik, bilgilendirme, kullanım ve bakım hizmetleri ile sözleşmenin yenilenmesine ilişkin iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde bu bilgiler, kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Onaylı veri tabanımızda yer almanız halinde ise tarafınıza spor,eğitim,bilgilendirme, finans , ürün ve hizmetleriyle ilgili olarak tanıtım, pazarlama ve promosyon faaliyetleri yapılması için ileti gönderilebilecektir. SPORJOY tarafından gönderilen iletileri almak istemiyorsanız, size sunulan reddetme hakkını kullanarak örneğin; “yeni ürün ve hizmet tanıtımına ilişkin herhangi bir eposta almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” bağlantısına tıklayarak ilgili kanala ait listemizden çıkabilirsiniz.

SPORJOY gizlilik ve veri koruma prensiplerini güncel tutmak ve ilgili mevzuata uygun hâle getirmek için Gizlilik Politikasında önceden haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikasını değiştirmeye karar verdiğimiz takdirde, değişen politika web sitemizde ilan edilecektir.


Kurum Bilgileri
Genel Müdürlük Adresi: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi No:104/2 Bahçelievler/İSTANBUL
Yer Sağlayıcı: SPORJOY BİLİŞİM YAZILIM VE REKLAM TİC.LTD.ŞTİ
Yetkili Denetim Organı: KVKK

Web Adresi: www.sporjoy.com
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙