2005 yılında Capoeira Öğrenmek için Spora başladım. 2012 de artık Eğitim almaya devam ederken Capoeira eğitimi vermeye öğrenci yetiştirmeye başladım. 2012 den beridir faal olarak Capoeira Eğitimi vermeye devam etmekteyim. Yetiştirmiş olduğum öğrenciler ile Onlarca Capoeira gösterileri yaptık ve hala yapmaya devam etmekteyiz.Grup Derslerinde Saatlik olsada Üyelerden Aylık 2000 TL 1 Kişinin Ödeyeceği Ücret. Haftada 1 saatlik Ücret için Geçerlidir. Haftada 1 Saat Aylık 4 saat Deneme derslerimiz Ücretsizdir. İlk Antrenmana Gelip Katılabilir. Şuan Aktif olduğum Spor Salonuna ders Gün ve saatinde gelebilir